Ohýbání plechů

K ohýbání plechů využíváme moderní CNC ohraňovací lis, který je vhodný pro kusouvou výrobu prototypů, tak i pro sériovou výrobu složitých tvarů.

Nabízíme ohýbání plechů na ohraňovacím lisu G-BEND PLUS 3210 plus. Jedná se o nový CNC hydraulický ohraňovací lis řady G-BEND PLUS, s užitečnou pracovní délkou 3100 mm a kapacitou 210 tun. Zmíněný stroj nabízí délku ohybu 3400 mm a volný průchod mezi rámy 3050 mm.

 

Příslušenství stroje:

Ovladač Delem DA-69T

Nová generace ovladačů DA-Touch nabízí stále vyšší stupeň efektivity při programování, provozu a ovládání dnešních ohraňovacích lisů.  Snadné použití v kombinaci s nejmodernější technologií jde ruku v ruce a zvyšuje produktivitu.

Dotyková obrazovka umožňuje přístup k osvědčenému uživatelskému rozhraní Delem a umožňuje přímou navigaci mezi programováním a výrobou. Funkce jsou umístěny přímo tam, kde je potřebujete, a nabízí optimalizovanou ergonomii v celé aplikaci.

DA-69T nabízí 2D i 3D programování, které zahrnuje automatický výpočet sekvence ohybů a detekci kolize.  Kompletní 3D nastavení stroje s několika nástrojovými stanicemi poskytující skutečnou zpětnou vazbu o proveditelnosti produktu a manipulaci.

Vysoce účinné řídicí algoritmy optimalizují cyklus stroje a minimalizují dobu nastavení.  Díky tomu je používání ohraňovacích lisů jednodušší, efektivnější a univerzálnější než kdy dříve.  OEM panel umístěný nad obrazovkou vyhrazenou pro funkce stroje a přepínače OEM aplikací je integrován do konstrukce a lze jej použít v závislosti na požadované aplikaci.

Upínací systémy

Nejmodernější Wila upínací systémy jsou rychlé, spolehlivé a bezpečné. Kompaktní a ergonomické provedení bez jakýchkoliv vnějších pohyblivých částí poskytuje maximální komfort a produktivitu při ohraňování.

 

U všech hydraulických ohraňovacích lisů se projevuje negativní jev deformace beranů v průběhu ohraňování. Bez provedení korekce není úhel ohybu konstantní po celé délce ohybu.

Wila nabízí velmi účinné bombírovací stoly, které řeší tento problém.